Merhaba Arkadaşlar,

Windows 7 lansmanını diğer Windows lansmanlarından farklı bir şekilde yapıyoruz.

Projemizin detayı şöyle:

Faz 1: 26 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında deney7.com sitesinden 2 kişi arıyoruz, bu 2 kişi Faz 2'de yani 16-22 Ekim tarihleri arasında ev şeklinde döşenmiş, bir yere  yerleştirilecekler. 7 gün boyunca 77 görevi tüm Türkiye onları İnternet üzerinden canlı izlerken tamamlamaya çalışacaklar.Tabii ki siz kullanıcıların ve takipçilerinin yardımıyla... Bu görevler neler mi ? Mesela Facebook Fan Page'i kurup Fan sayısını 10.000’e çıkartmak veya takipçilerinin yardımıyla bir puzzle çözmek ya da sürpriz bir hediye için tüm İnternet’i seferber etmek!

Bunun sonunda ne mi kazanılacak? Tam 20.000 TL!!! Onları takip eden, onlara yardım eden kullanıcılarda, laptop, Windows 7 lisansları, USB stickler gibi yüzlerce hediye kazannma şansı elde edecekler.Tüm bunları kazanmak için katılımcıların yapması gereken tek şey, neden onları seçmemiz gerektiğini anlatan bir video hazırlamak ve siteye yüklemek. Eğer isterlerse fotoğraf ve bir paragrafla da başvurabilir ama videonun etkisi çok daha yüksek olacaktır.

Önümüzdeki hafta içinde TV reklamı, radyo spotu, gazete ilanlarımız ve bol bol bannerlarımızla kampanyayı desteklemeye başlayacağız.Üzerinde uzunca süredir çalıştığımız projemiz için sizden destek bekliyorum.

Sitemiz açık ( www.deney7.com ) Deney7'ye hoşgeldiniz ve destekleriniz için şimdiden teşekkürler!

About the Author